S-a oprit apa pe strada Anghelești din Curtea de Argeș

Informăm utilizatorii din mun. Curtea de Argeș, strada Anghelești, că apa s-a oprit astăzi, începând cu ora 09:00, din cauza accentuării unei avarii apărută în stația de repompare Anghelești. Întrucât se impunea schimbarea echipamentului de pompare și de reglaj al stației de repompare, societatea a achiziționat pompe noi, iar acestea urmează a fi montate astăzi. Ne cerem scuze pentru disconfortul creat și depunem toate eforturile pentru a remedia problema în cel mai scurt timp.
