Cinci sportivi din Curtea de Argeș, pregătiți să impresioneze la Cupa Dynamite Fighting Show de la București
Written by Cristina MINCU on .
Orașul Curtea de Argeș va fi reprezentat cu mândrie mâine, la Cupa Dynamite Fighting Show din București, de cinci sportivi talentați de la Kombat Academy C.D.A. Evenimentul va avea loc la Sala Polivalentă, unde acești luptători se vor alătura celor mai buni sportivi din țară, fiind pregătiți să își demonstreze abilitățile și antrenamentul intens.
Sportivii care vor reprezenta municipiul nostru sunt:
Radu Ionescu
Daniel Drăgoi
Dragoș Ivan
Mario Pristavu
Giovani Zirafi
Participarea lor la această competiție promite un spectacol de forță și determinare, în care fiecare dintre acești tineri va încerca să aducă un rezultat remarcabil acasă. Evenimentul din București va fi o platformă de testare a abilităților și un pas important în cariera sportivă a fiecăruia. Antrenorii și susținătorii le urează mult succes și așteaptă cu nerăbdare să-i vadă în ring.