S-a oprit apa în Curtea de Argeș!

Informăm utilizatorii din mun. Curtea de Argeș, strada Negru Vodă și străzile adiacente, parțial Strada Victoriei și străzile adiacente, ce sunt alimentați din conducta magistrală veche că apa va fi oprită în dată de 17.06.2025, începând cu ora 10:00, din cauza unei avarii pe conductă magistrală în zona ARCOMS
Cerem scuze utilizatorilor pentru disconfortul creat și depunem toate eforturile pentru a remedia avaria în cel mai scurt timp.
Director general,
Claudia Mihăilescu
