CONDOLEANŢE
Cu adâncă durere, deplângem dispariţia dintre cei noi a celui care a fost SMĂDU NICOLAE, primarul comunei Domneşti. Va rămâne veşnic în memoria noastră, a argeşenilor şi a domnişanilor, prin realizările comunei sale, în slujba căreia şi-a pus viaţa cu pasiune şi credinţă. În aceste momente grele suntem alături de familie şi de comunitatea îndoliată şi transmitem sincere condoleanţe! Dumnezeu să îl odihnească în linişte şi pace, alături de cei drepţi!
Preşedintele Consiliului Judeţean Argeş, dr. Dan MANU
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
