Se dezbate strategia de dezvoltare a municipiului
Mâine, de la ora 13.00, Sala de consiliu de la parterul Primăriei Curtea de Argeş va găzdui dezbaterea publică a acestui document programator - a anunţat primarul Constantin Panţurescu marţi seara, la finalul şedinţei ordinare a legislativului. Sunt invitaţi toţi concitadinii interesaţi de temă, oameni de afaceri, directori de instituţii şi cetăţeni capabili să vină cu propuneri concrete de completare şi îmbunătăţire a strategiei.
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l acum şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
