Dezbaterea bugetului municipal 2018 - VENIŢI SĂ VEDEŢI CUM SE CHELTUIE BANII DVS.!
Vineri, 16 februarie, de la ora 10.00, Sala Mare a Primăriei Curtea de Argeş va găzdui dezbaterea publică a bugetului pentru anul în curs. Rămâne de văzut câte propuneri şi sugestii de îmbunătăţire a acestuia s-au depus şi, în funcţie de acestea, ne vom putea da seama de gradul de implicare al celor interesaţi de bunul mers al comunităţii. Pe această cale reiterăm invitaţia primarului Constantin Panţurescu de a participa la dezbatere cât mai mulţi dintre concitadini. Reuniunea este una publică şi oferă tuturor cetăţenilor posibilitatea de a se pronunţa asupra aspectelor care-i interesează direct, constituindu-se practic într-o ultimă oportunitate pentru ei de a încerca să corecteze ceea ce li se pare că s-ar impune.
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
