A.G.A. de la AQUATERM va decide managerul în 26 iulie - Nastea sr. între două ape: a fi sau a nu mai fi... "general"!
Managerul interimar Gabriel Nastea a reconfirmat faptul că şedinţa Adunării Generale a Acţionarilor de la S.C. AQUATERM se va desfăşura în data de 26 iulie, la sediul proprietarului, Primăria Municipiului Curtea de Argeş, începând cu ora 15.00. Pe ordinea de zi figurează prezentarea raportului său de activitate pentru primul semestru al anului în curs, alegerea administratorului societăţii şi punctul "diverse". Chestionat asupra stadiului în care se află proiectul privitor la instalarea Consiliului de Administraţie, Gabriel Nastea ne-a spus că proprietarul firmei a declanşat demersurile legale pentru selectarea celor 5 membri ai noului organism de conducere, aşa cum s-a decis deja. În ceea ce-l priveşte, nici n-a confirmat, dar nici n-a infirmat decizia de a mai candida pentru un nou mandat de conducere, astfel că trebuie să aşteptăm cu răbdare ca să vedem ce anume se va întâmpla în 26 iulie.
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
