A început amenajarea curţii Primăriei Cepari!
La sfârşitul săptămânii trecute a început amenajarea curţii sediului administraţiei publice locale sub conducerea directă a primarului Cristian Ciobanu. "Profităm de vremea bună şi de faptul că la celelalte lucrări de investiţii s-a ajuns în fazele finale. Am considerat că era vremea să trecem şi la amenajarea pe verticală a acestui loc, care trebuie împrejmuit, curăţat şi organizat în funcţie de necesităţile pe care trebuie să le rezolvăm. Fondurile folosite vor fi de la bugetul local şi nu vom ezita să apelăm şi la regia proprie, deoarece modul în care va arăta la final se va constitui într-o legitimare a spiritului nostru gospodăresc!", a spus primarul Cristian Ciobanu.
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
