Şedinţa A.G.A. de la AQUATERM se va desfăşura săptămâna viitoare

Aşa crede primarul Constantin Panţurescu... Dumnealui spusese în ultima şedinţă a legislativului municipal din data de 21 decembrie 2018 că până la jumătatea lunii ianuarie se va desfăşura această reuniune, în care acţionarii de la AQUATERM să ia cunoştinţă despre validarea membrilor Consiliului de Administraţie. Chestionat pe această temă, şeful administraţiei municipale ne-a declarat ieri dimineaţă: "Din informaţiile pe care le deţin, firma angajată pentru evaluarea societăţii şi-a finalizat lucrarea şi, foarte probabil, săptămâna viitoare, managerul interimar Gabriel Nastea va convoca şedinţa A.G.A. Va fi un prilej pentru a-i cunoaşte pe membrii C.A. şi de a discuta punctual pe baza acelui raport de evaluare despre strategia pe care aceştia vor s-o aplice pentru revitalizarea S.C. AQUATERM S.A. Amănunte se vor afla în cursul acelei şedinţe!"
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
