Argesexpres.ro - Stiri Curtea de Arges
Fondat în 1999
miercuri 24 iunie 2026 21:36

Gabriel Nastea nu mai e şomer: a revenit la SPU ca şef de birou!

Informaţia ne-a fost confirmată de către directorul de la Salubritatea Urbană, Cătălin Nastea: "Este angajatul societăţii noastre începând cu data de 1 martie. Postul ocupat este cel de pe care a plecat - şef de birou - care a rămas vacant. În perioada următoare vom face o reorganizare a serviciului în sensul redistribuirii sarcinilor, după ce în portofoliul firmei va intra şi deszăpezirea. Trebuie să ne analizăm posibilităţile şi să punem la punct funcţionarea, astfel încât să nu avem sincope în desfăşurarea activităţilor ce ne revin". Tot din aceeaşi sursă am aflat că în această perioadă se fac pregătiri pentru Adunarea Generală a Acţionarilor, care va fi convocată - foarte probabil - în cursul acestei luni.

Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!

Pin It