Argesexpres.ro - Stiri Curtea de Arges
Fondat în 1999
miercuri 24 iunie 2026 23:52

Atenţie: Joi se sistează furnizarea de apă potabilă în Curtea de Argeş şi în localităţile limitrofe!

În urma comunicatului transmis de către CEZ Vânzare S.A., prin care ne este adusă la cunoştinţă întreruperea energiei electrice la Staţia de Captare Oeşti în ziua de 18 aprilie 2019, între orele 09.00-12.00, vă facem cunoscut că din această cauză va fi întreruptă furnizarea apei potabile în municipiul Curtea de Argeş şi în localităţile limitrofe joi, 18 aprilie 2019, între orele 09.00-16.00, repunerea în presiune durând circa 3 ore.

Director general,
Jr. Claudia Mihăilescu

Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!

Pin It