Felicitare de 8 Martie - Primăria şi Consiliul Local al comunei Coşeşti

Primăria şi Consiliul Local al comunei Coşeşti doresc un 8 Martie cât mai frumos tuturor doamnelor şi domnişoarelor din localitate. Fie ca toate împlinirile frumoase, sănătatea şi spiritul acestei zile să vă însoţească pretutindeni, iar primăvara iubirii să vă inunde sufletele cu bucurie şi cu parfumul tuturor florilor sale!
Primar, Nicolae PANĂ
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
