Mâine se face dezinfecţia exterioară în Curtea de Argeş!

Primarul Constantin Panţurescu anunţă concitadinii următoarele: "Mâine, 3 aprilie 2020, vom trece la dezinfectarea exterioară pe străzile şi trotuarele din tot oraşul. Acţiunea se va desfăşura în intervalul orar 13.00-17.00 şi va fi executată cu un tun special. Rugămintea pe care o adresez cetăţenilor din Curtea de Argeş este ca în perioada amintită să nu iasă pe străzi, pentru ca acţiunea să se finalizeze cu bine, fără probleme pentru cineva. Mulţumesc pentru înţelegere şi multă sănătate tuturor!"
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
