Ana Răduţu-Babeţ, membru AGA al SPU Curtea de Argeş din partea Consiliului Local

Noul reprezentant ales al municipiului în Adunarea Generală a Acţionarilor Societăţii de Salubritate Publică Urbană Curtea de Argeş este prof. Ana Răduţu-Babeţ, directorul Liceului Tehnologic "Ferdinand I" şi, totodată, consilier local al PSD. Aceasta a "concurat" pentru rolul menţionat împreună cu propunerea USR Bogdănel Marina şi a primit voturile a 10 dintre cei 19 membri ai Consiliului Local, în timp ce acesta a avut restul de 9. Ana Răduţu-Babeţ îi ia astfel locul ing. Viorel Popescu, tot consilier local PSD, fost manager al Spitalului Municipal.
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
