Primarii de la Cepari și Șuici, realeși la conducerea organizațiilor locale PSD

Pe 11 noiembrie s-au desfășurat Adunările Generale de Alegeri ale organizațiilor locale PSD din comunele Cepari și Șuici. În urma votului exprimat de către membrii prezenți, au fost aleși în funcția de președinte, primarul Cristian Ciobanu, la Cepari și Constantin Iatagan, la Șuici.

La Adunările Generale din cele trei localități au participat deputatul PSD de Argeș, Simona Bucura Oprescu, senator Cristina Mariana Stocheci, Președintele CJ Argeș, Ion Mînzînă, vicepreședintele Consiliului Județean, Adrian Dumitru Bughiu, consilierii județeni Monalisa Ioniță, Narcisa Nicolescu și Bogdan Bălan și Ghiorghe Vătășescu, secretar tehnic PSD Argeș! Felicitări și mult succes în activitate echipelor PSD din Cepari și Șuici!
