Primarul Doru Smădu a avut vineri o întâlnire cu președintele PNL Argeș, Alina Gorghiu

S-au purtat discuții despre lucrările de la sala de sport, proiectele semnate prin „Anghel Saligny” și multe alte lucrări în beneficiul locuitorilor domneșteni, în 2023. Nu în ultimul rând, în numele comunității, președintele interimar al Senatului, Alina Gorghiu, al doilea om în stat, a primit și invitație la marele eveniment prilejuit de împlinirea a 500 de ani de la atestarea documentară a comunei Domnești.
