Încă 6 străzi asfaltate la Domnești!

Vești bune pentru locuitorii comunei Domnești: ieri, 7 iunie, au început lucrările de asfaltare a celor șase drumuri comunale din Lotul 1 prin Programul "Anghel Saligny".

"Dacă ne ajută bunul Dumnezeu și va fi timpul prielnic pentru executarea acestor lucrări, preconizăm că în două săptămâni vom finaliza turnarea covorului asfaltic!

Doresc să mulțumesc pe această cale echipei mele din primărie, tuturor consilierilor locali și nu în ultimul rând doamnei Alina Ștefania Gorghiu, președintele PNL Argeș și președintele Senatului României, pentru tot ajutorul acordat comunei noastre în accesarea tuturor proiectelor pe care le avem în derulare!", a declarat, cu bucurie și recunoștință, Doru Smădu, primarul comunei Domnești.
