Mâine se face dezinsecție în parcurile și locurile de joacă din Curtea de Argeș!

Pe 17 august, între orele 23.30 și 3.30 se vor desfășura activități de dezinsecție în parcurile și locurile de joacă din municipiu. În acest context, cetățenii sunt rugați să evite deplasările prin parcuri și să închidă geamurile locuințelor în intervalul menționat!
