Doamnele și domnișoarele din Mușătești au primit flori din partea primarului Oancea!

1 Martie, Ziua Mărțișorului, aduce parfumul delicat al primăverii și bucuria renașterii naturii! Este momentul potrivit să adresăm tuturor doamnelor și domnișoarelor cele mai alese și frumoase gânduri.

"Astăzi, la Mușătești, în semn de respect și apreciere pentru doamne și domnișoare, am oferit, cu drag, câte o floare.
Au primit toată căldura și dragostea noastră, angajatele primăriei, cadrele didactice și personalul auxiliar încadrat la școlile din comună, salariatele din mediul privat sau pur și simplu, doamne și domnișoare, întâlnite pe stradă. Vă dorim tuturor o primăvară minunată, plină de flori și bucurii!", a transmis, cu bucurie, primarul comunei Mușătești, Constantin Oancea.
