A intrat cu maşina în conducta de gaz
Ieri dimineaţă, un echipaj de urgenţă de la Detaşamentul de Pompieri Curtea de Argeş a intervenit în municipiu, pe strada Fabricii, pentru a asigura măsuri specifice de prevenire şi stingere a incendiilor la o conductă de gaze în care intrase un autoturism. Din fericire, conducta nu a fost fisurată, iar maşina a fost îndepărtată cu ajutorul unui buldoexcavator.
