Maşină avariată pe str. Episcop Nichita
La primele ore ale dimineţii de duminică, argeşenii care locuiesc pe artera respectivă au sunat la 112 să anunţe că o salcie a căzut peste un autoturism. La ora 09.11, un echipaj cu o autospecială cu apă şi spumă de la Detaşamentul de Pompieri Curtea de Argeş a intervenit pentru degajarea copacului.
