Şofer beat prin municipiu
Poliţiştii Biroului Rutier Curtea de Argeş l-au depistat pe M.C. (39 ani), din municipiu, în timp ce conducea un autoturism pe strada Cuza Vodă, deşi se afla sub influenţa băuturilor alcoolice. În cauză a fost întocmit dosar penal pentru săvârşirea infracţiunii de conducere sub influenţa băuturilor alcoolice a unui automobil pe drumurile publice.
