La volan, pe bulevard, fără permis!
Agenţii din cadrul Poliţiei Municipale l-au depistat pe S.V.A. (20 ani), din comuna Valea Danului, în timp ce conducea pe Bulevardul Basarabilor un autoturism fără a poseda permis de conducere. În cauză a fost întocmit dosar penal pentru săvârşirea infracţiunii de conducere pe drumurile publice a unui vehicul fără permis.
