"Două găleţi de beton, mare scofală!"
Aşa a caracterizat ieri directorul SPGC, Ioan Ghiţă, lucrarea pe care au executat-o subordonaţii săi în zona Primăriei Curtea de Argeş. "Practic, se mâncaseră treptele care fac legătura între aleea de la sediul administraţiei municipale şi cea de la banca din vecinătate. Ele stricau imaginea zonei, după ce în vară am asfaltat aleea de lângă instituţia financiară, arătând ca dinţii babei, ceea ce nu se făcea la un Oraş Regal", a explicat ing. Ghiţă. Aşa da, dom' director, un pic de spirit de iniţiativă nu strică la casa gospodarului!
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l acum şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
