Prof. Sterescu a adopat un maidanez!
Într-una din ediţiile anterioare ale ziarului nostru vă prezentam o fotografie cu nişte căţeluşi drăgălaşi care nu au stăpân. Din fericire, unul dintre ei a avut noroc să găsească un om cu suflet mare care a dorit să îl ia acasă. Ieri, la sediul redacţiei noastre a venit prof. Emanoil Sterescu să ne întrebe unde este acel bloc B2, unde sunt micuţii maidanezi. Când a ajuns lângă balconul sub care se adăpostesc, prof. Sterescu a luat primul căţeluş ce a ieşit din culcuşul lor, care parcă a simţit că şi-a găsit stăpânul pe care să-l iubească necondiţionat. Dragi argeşeni, dacă aveţi posibilitatea să adoptaţi un căţeluş, oferiţi-le o şansă acestor micuţi. Nu veţi regreta, sunt extrem de drăgălaşi!
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l acum şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
