La Curtea de Argeş, poştaşii nu protestează!

În ţară, de câteva zile, poştaşii au cerut demiterea conducerii Companiei de Stat Poşta Română şi chiar au apelat la diferite forme de protest pentru a obţine un rezultat. La Curtea de Argeş, însă, nu s-a protestat şi nici nu va fi cazul de aşa ceva, ne-a informat Gheorghe Drăghici, dirigintele sucursalei locale. Aşadar, argeşenii care au nevoie de serviciile oferite de Poşta Română nu trebuie să-şi facă griji că nu vor putea să beneficieze de ele!
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l acum şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
