Amenzi aplicate de jandarmii argeşeni
Peste 500 jandarmi din cadrul Inspectoratului Judeţean Argeş au acţionat în ultimul timp pentru menţinerea şi asigurarea ordinii publice. În total, aceştia au efectuat 200 misiuni de menţinere şi asigurare a ordinii publice, în cadrul cărora au aplicat 31 sancţiuni contravenţionale, în valoare de 7.100 lei.
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
