Pieton lovit de maşină la Sf. Gheorghe

Un incident nefericit a avut loc în această seară, în jurul orei 20.00, în zona Sf. Gheorghe, când şoferul unui Matiz a accidentat un pieton chiar lângă trecere. Mai mulţi poliţişti s-au deplasat la faţa locului, unde au făcut măsurători şi au luat declaraţii. În urma acestui eveniment rutier, victima a fost transportată la spital pentru a primi îngrijiri medicale şi se află acum în stare stabilă. Atât şoferul vinovat, cât şi persoana accidentată au fost identificaţi, iar agenţii întreprind cercetări pentru stabilirea cu exactitate a cauzelor accidentului.
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
