Patinoarul din Curtea de Argeş va fi deschis în curând
Pentru prima dată în municipiul nostru a fost organizat Târgul de Crăciun şi a fost adus un patinoar. De aproape o săptămână se lucrează intens la amenajarea lui, iar organizatorii ne-au spus că va fi deschis săptămâna aceasta. De asemenea, am mai aflat că patine veţi găsi chiar la patinoar. Nu mai rămâne decât să veniţi şi să vă bucuraţi de gheaţă!
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
