Un alt camion a ars ca o torţă!

Se pare că DN 73C este blestemat! După ce în data de 12 decembrie, o maşină încărcată cu lemne a ars ca o torţă în comuna Domneşti, la ieşirea spre Aninoasa, cabina unui alt camion a ars astăzi în totalitate de la un scurt-circuit. Incendiul a izbucnit in mers, însă, din fericire, şoferul a scăpat nevătămat. La faţa locului, la hotarul dintre comunele Domneşti şi Muşăteşti, au sosit pompierii cu o autospecială cu apă şi spumă care au stins focul, iar traficul s-a reluat după eliberarea căii de acces.
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l acum şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
