Vă invităm la un selfie... în spirit civic!
Ministerul Apărării Naţionale a lansat o o campanie inedită prin care se doreşte "dezgheţarea" spiritului civic. "Am început ziua deszăpezind zona din faţa instituţiilor noastre. Am continuat-o acolo unde a fost nevoie de noi! Voi cum staţi cu aleile dintre blocuri? Aţi dat o mână de ajutor vecinului, românului aflat în nevoie? Vă aşteptăm cu un selfie... în spirit civic! Suntem convinşi că mulţi dintre dumneavoastră aţi făcut-o deja! Dacă nu, ne putem implica de acum înainte. Vă invităm să încărcaţi fotografiile voastre în evenimentul nostru pentru a arăta că se poate! Împreună scoatem România de sub nămeţi! Vă invităm să încărcaţi fotografiile voastre în evenimentul nostru, goo.gl/B8Mbm0, pentru a arăta că se poate" - a fost mesajul celor de la MApN.
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
