Afionat, la plimbare prin Curtea de Argeş!
În noaptea de 14 ianuarie, agenţii din cadrul Poliţiei Municipale l-au depistat pe I.I.P., în vârstă de 26 ani, din comuna Tigveni, în timp ce conducea, în stare de ebrietate, un autoturism pe strada Râmnicu Vâlcea. Acesta a fost condus la Spitalul Municipal pentru recoltarea de probe biologice, iar în cauză a fost întocmit dosar de cercetare penală. Tânărul riscă acum o amendă consistentă sau pedeapsa cu închisoarea de la unu la cinci ani.
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
