Prins cu numere false!
Poliţiştii din cadrul Biroului Rutier Curtea de Argeş l-au depistat pe J.N. (35 ani), din comuna Albeştii de Argeş, care a condus un autoturism pe strada Negru Vodă cu plăcuţe cu numere de înmatriculare false. În cauză a fost întocmit dosar penal pentru săvârşira infracţiunii de punere în circulaţie sau conducerea a unui vehicul neînmatriculat pe drumurile publice.
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l acum şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
