Vicepremierul Sevil Shhaideh vine mâine în Argeş
Vice-prim ministrul şi ministrul Dezvoltării Regionale, Administraţiei Publice şi Fondurilor Europene, Sevil Shhaideh, împreună cu secretarul de stat Adrian Ionuţ Gâdea, vor avea o întrevedere cu conducerile C.J. Argeş, ADR Sud Muntenia, cu consilierii judeţeni şi parlamentarii argeşeni, precum şi cu primarii. În cadrul acestei întâlniri vor fi abordate strategiile de dezvoltare a localităţilor din judeţul Argeş, precum şi oportunităţile de finanţare în cadrul Programului Naţional de Dezvoltare Locală.
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
