La puşcărie pentru infracţiuni la regimul circulaţiei rutiere
Vineri, agenţii din cadrul Serviciului Investigaţii Criminale Argeş au pus în executare un mandat de executare a pedepsei închisorii emis de Judecătoria Curtea de Argeş pe numele lui G.B. (64 ani), din municipiul Piteşti, condamnat 1 an şi 4 luni închisoare pentru săvârşirea de infracţiuni la regimul circulaţiei rutiere. Bărbatul a fost încarcerat în Penitenciarul Mioveni, acolo unde îşi va ispăşi pedeapsa.
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
