Mărţişor de la Curtea de Argeş pentru oficiali de la cel mai înalt nivel
Municipiul nostru a primit vizita ambasadorului Hans Klemm, diplomat american, din 2015 ambasador al Statelor Unite ale Americii în România. Oficialul a fost la Mănăstire, de unde, soţia, Mari, a primit un mărţişor, ţinând cont că oaspeţii au venit la noi în oraş pe 1 Martie. Pe pagina de Facebook a ambasadorului s-a anunţat programul din ziua respectivă: "Un nou Raft american (American Shelf) în Râmnicu Vâlcea, câteva ore la Curtea de Argeş şi o vizită la compania ADIENT, în Piteşti. Acesta a fost programul celei de-a treia zile petrecute de ambasadorul Hans Klemm şi soţia sa, Mari, în Muntenia şi Oltenia."
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l acum şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
