Prins cu carnet fals!
Agenţii din cadrul Poliţiei Municipale l-au depistat miercuri pe strada Traian, din Curtea de Argeş, pe S.M.V., în vârstă de 32 ani, din comuna Corbeni. Acesta a fost oprit în trafic în timp ce conducea un autoturism fără a poseda permis de conducere. Tânărul a prezentat la control un permis de conducere ce prezenta elemente vizibile de contrafacere. În cauză a fost întocmit dosar penal, conform art. 335, art. 320 şi art. 323 din Codul penal, iar permisul prezentat a fost ridicat în vederea continuării cercetărilor.
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l acum şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
