Încă un ministru vine în Argeş!
Mâine, Ministrul Apelor şi Pădurilor, Adriana Petcu, va efectua o vizită în judeţul Argeş, ocazie cu care va avea o întâlnire de lucru cu autorităţile locale în domeniu. Întâlnirea va avea loc la Consiliul Judeţean Argeş, începând cu ora 10.00, fiind urmată şi o conferinţă de presă. Vom reveni cu amănunte.
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l acum şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
