Argesexpres.ro - Stiri Curtea de Arges
Fondat în 1999
mari 23 iunie 2026 17:29

Mulţumiri pentru medicii de la Spitalul Judeţean

Fosta angajată a trustului nostru de presă, d-na Mariana Popescu, ne-a contactat rugându-ne să-i publicăm următorul mesaj de mulţumire: "Am fost operată de fiere la Spitalul Judeţean din Piteşti şi ţin să le mulţumesc din suflet celor care s-au îngrijit să fie totul bineşi să am o convalescenţă cât mai scurtă. Este vorba despre dl. dr. Dan Olariu, d-na asistentă şefă Cristina Tudor, despre d-na Gica Georgescu - într-un cuvânt - despre personalul de la Secţia 2 Chirurgie, profesionişti şi oameni adevăraţi. Cinste lor!"

Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l acum şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!

Pin It