Mulţumiri pentru medicii de la Spitalul Judeţean
Fosta angajată a trustului nostru de presă, d-na Mariana Popescu, ne-a contactat rugându-ne să-i publicăm următorul mesaj de mulţumire: "Am fost operată de fiere la Spitalul Judeţean din Piteşti şi ţin să le mulţumesc din suflet celor care s-au îngrijit să fie totul bineşi să am o convalescenţă cât mai scurtă. Este vorba despre dl. dr. Dan Olariu, d-na asistentă şefă Cristina Tudor, despre d-na Gica Georgescu - într-un cuvânt - despre personalul de la Secţia 2 Chirurgie, profesionişti şi oameni adevăraţi. Cinste lor!"
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l acum şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
