Băutura l-a costat scump!
Agenţii din cadrul Poliţiei Municipale l-au depistat pe strada Albeşti pe D.N.F. (23 ani), din comuna Valea Iaşului, în timp ce conducea în stare de ebrietate un autoturism pe drumurile publice. Nu ştim câţi bani a plătit omul pentru alcoolul consumat, dar sigur va plăti mai mult pentru dosarul penal întocmit pe numele lui!
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
