Argesexpres.ro - Stiri Curtea de Arges
Fondat în 1999
mari 23 iunie 2026 22:59

Cu mopedul la instanţă

Agenţii din cadrul Poliţiei Curtea de Argeş l-au depistat pe DN 73C, pe raza comunei Domneşti, pe S.I. (24 ani), din municipiu, în timp ce conducea un moped fără a poseda permis de conducere. Pe numele tânărului a fost întocmit un dosar penal în cadrul căruia se vor efectua cercetări pentru săvârşirea de infracţiuni contra siguranţei circulaţiei pe drumurile publice. 

Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!

Pin It