Intervenţie de urgenţă la Sala de sport - un bărbat a fost luat de pe acoperiş şi dus la spital!

În urmă cu puţin timp, trei echipaje de la Poliţie şi unul de la Ambulanţă au intervenit la un apel dat prin 112 de responsabilii de la Sala Municipală de Sport. Problema semnalată era faptul că un bărbat se urcase pe clădire şi devenise agitat. Omul, cunoscut de cei care frecventează zona, nu a creat până acum astfel de incidente. În această seară, dintr-o dată, se pare că a aruncat un pahar cu apă pe altcineva, apoi s-a urcat pe clădire şi a luat cu el şi o scândură. Din fericire, nu a păţit ceva, însă, pentru a calma spiritele şi pentru a-l imobiliza, a fost nevoie de intervenţia poliţiştilor. Bărbatul a fost transportat la UPU Curtea de Argeş pentru mai multe investigaţii medicale. Vom reveni cu amănunte!
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
