Prins fără permis
Poliţiştii de la Secţia Rurală Albeştii de Argeş l-au depistat pe DN 73C, pe raza comunei Valea Iaşului, pe G.E. (29 ani), din comuna Corbeni, care conducea un autoturism fără a poseda permis de conducere. În cauză a fost întocmit dosar penal, iar şoferul trebuie acum să dea socoteală în justiţie pentru fapta sa.
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
