Minorul dispărut a fost găsit!
În ediţia trecută vă anunţam că un minor din Costeşti a fost dat dispărut de familie. Acesta a fost găsit şi a spus că a fost la plimbare prin Curtea de Argeş. De aici a plecat pe jos către casă, însă o femeie l-a văzut la Merişani. Băiatul i-a spus că are nevoie de ajutor, iar femeia l-a luat acasă. Când a văzut pe reţelele de socializare că este dat dispărut, i-a contactat familia, care l-a recuperat. Din fericire, în acest caz putem vorbi despre o situaţie cu final fericit.
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
