Cu o amendă "nu se face primăvară" pe ruta Curtea de Argeş - Piteşti...
Poliţiştii de la Secţia Rurală Bascov l-au depistat pe P.M. (40 ani), din municipiul Curtea de Argeş, care transporta persoane în regim de maxi taxi şi care avea în maşină 12 pasageri peste limita autorizată. Bărbatul a fost sancţionat contravenţional cu amendă în valoare de 8.000 lei.
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
