Argesexpres.ro - Stiri Curtea de Arges
Fondat în 1999
miercuri 24 iunie 2026 06:17

Câştigătorii campaniei de colectare a DEE-urilor

La sfârşitul săptămânii trecute, Primăria Curtea de Argeş şi S.C. Niconex Service 2000 S.R.L. a organizat o nouă acţiune de colectare a deşeurile de echipamente electrice şi electronice. Aşa cum se procedează de fiecare dată, după o astfel de campanie se organizează şi o tombolă cu premii. Câştigătorii sunt următorii: Valeriu Ghidiceanu şi Aurica Baraghin - câte un radio stereo; Ilie Niţu - set boxe 15 W; Elena Stan şi Constantin Teslaru - câte un sandwich-maker, iar truse de uz gospodăresc au primit Cristian Bădescu, Gheorghe Vărzaru, Eleonora Oproiu, Maria Onoleaţă şi Silvia Predoiu. Pentru ridicarea premiilor, câştigătorii trebuie să se prezinte la sediul S.C. Niconex, lângă redacţia ziarului ARGEŞ EXPRES. 

Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!

Pin It