O altă femeie înecată!
Astăzi, aproape de orele prânzului, o femeie a fost găsită înecată în Canalul de fugă din comuna Corbeni, satul Oeşti-Ungureni, lângă pompele de apă. La faţa locului au intervenit pompierii din cadrul Detaşamentului Curtea de Argeş cu o autospecială cu barca pneumatică pentru a scoate trupul din apă. La faţa locului s-au deplasat şi echipaje ale Poliţiei, inclusiv cei de la Criminalistică, pentru a stabili circumstanţele decesului şi a se identifica trupul neînsufleţit. Vom reveni cu amănunte!
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
