Argesexpres.ro - Stiri Curtea de Arges
Fondat în 1999
miercuri 24 iunie 2026 13:13

Găsit mort în casă de pompieri

Zilele trecute, un echipaj de urgenţă şi un echipaj cu ambulanţa SMURD de la Detaşamentul de Pompieri Curtea de Argeş au  intervenit în municipiul Curtea de Argeş, pe strada Episcop Nichita, pentru deblocarea uşii unui apartament situat la etajul I. S-a pătruns în locuinţă pe geamul de la bucătărie, cu ajutorul scării culisabile, în interior fiind găsit proprietarul, din păcate decedat. În cauză se desfăşoară cercetări pentru stabilirea cauzei morţii.

Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!

Pin It