Argesexpres.ro - Stiri Curtea de Arges
Fondat în 1999
miercuri 24 iunie 2026 15:44

Autoturism scos din pădure cu pompierii

 

Luni, în jurul orei 15.34, un echipaj de urgenţă de la Detaşamentul de Pompieri Curtea de Argeş a intervenit în localitatea Sălătrucu. Apelul la 112 s-a dat pentru degajarea unui autoturism blocat în pădure. Pompierii au acţionat cu ajutorul accesoriilor din dotare pentru degajarea autoturismului.

Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!

Pin It