Opel vs. microbuz, accident la Dr. Oetker
În urmă cu puţin timp s-a produs un accident în zona fabricii Dr. Oetker, în care au fost implicate un microbuz şi un autoturism Opel. Din fericire, maşina de transport persoane nu avea pasageri, aşa că nu s-au înregistrat răniţi. Singurul care a necesitat îngrijiri medicale a fost şoferul maşinii, în vârstă de 24 ani, care avea plăgi deschise la un picior şi a primit îngrijiri medicale din partea echipajului SMURD sosit la faţa locului. La locul accidentului a fost şi un echipaj de la Pompieri, care a asigurat măsurile de prevenire a unui incendiu, dar şi cei de la Poliţie, care trebuie să stabilească cine se face vinovat.
Ţi-a plăcut articolul? Atunci distribuie-l şi către prietenii şi partenerii tăi! Îţi mulţumim!
